Teklif Al
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Cloud


Kıvrılabilir ekranlı LG Signature OLED R TV Türkiye?de ön satışta

LG, Signature OLED R adını taşıyan kıvrılabilir ekranlı TV’sini Türkiye’de juststandart.com web sitesi üzerinden ön satışa çıkardı. Dünyanın ilk kıvrılabilir ekranlı TV’si olan Signature OLED R’nin ön satıştaki stoklarının sınırlı olacağı belirtildi. Şirketin açıklamasında TV’nin ön sipariş üzerine özel olarak üretildiği, titizlikle monte edildiği ve LG’nin Güney Kore’deki fabrikasında en deneyimli ekip tarafından en kaliteli işçilikle tamamlandığı ifade edildi.
LG kıvrılabilir ekranlı TV’sini en iyisini talep eden, oyunun kurallarını değiştiren ve yeniliğin gerçek değerini anlayabilen tüketicilere yönelik bir başyapıt olarak tanımlıyor. Signature OLED R’nin mühendisliği ve kullanıcı odaklı tasarımının yanı sıra zarif görünmesi de LG’nin dikkat çektiği noktalar arasında bulunuyor.

Signature OLED R, üstün görüntü kalitesi sağlamak için kendinden anket' target='_blank'>anket' target='_blank'>anket' target='_blank'>anket' target='_blank'>metni' target='_blank'>anket' target='_blank'>anket' target='_blank'>anket' target='_blank'>anket' target='_blank'>metni' target='_blank'>aydınlatmalı piksel teknolojisinden ve bağımsız karartma kontrolünden yararlanan, tek bir cam levhadan yapılan, pürüzsüz 65 inç, esnek bir OLED ekrana sahip.

Yeni TV, gelişmiş donanımın ötesinde, LG’nin yenilik yapma ve tüketici avantajlarına doğrudan katkıda bulunan yeni olanaklar yaratma konusundaki rakipsiz yeteneğini temsil ediyor. TV’nin kıvrılabilir tasarımı ev eğlencesi alanında da yepyeni bir olanak yaratarak düğmeye dokunarak gözden kaybolabilen bir TV ile çevresindeki alan arasındaki ilişkiyi yeniden tanımlıyor.

LG Signature OLED R, üç farklı görüntüleme formatına dönüşebilme özelliği ile – Tam Görünüm, Yarı Görünüm ve Sıfır Görünüm – şirketin OLED teknolojisindeki ustalığı sayesinde kullanıcı deneyimini heyecan verici, yeni yollarla genişletiyor.

Tam Görünüm modunda LG Signature OLED R 65 inç boyutuna gelerek, sürükleyici bir deneyim için büyüleyici bir renk ve ses görüntüsü sunuyor. LG’nin önde gelen işlemci teknolojisiyle güçlendirilen TV, görüntü ve ses kalitesini ortama ve sergilenen içeriğe göre optimize etmek için Yapay Zeka (AI) ve derin öğrenme algoritması kullanıyor.

TV ayrıca Türkçe de dahil olmak üzere birçok dilde sesle etkinleştirilen Akıllı Ses Tanıma fonksiyonu ile sesli komut verilerek kontrol edilebiliyor.

Yan Görünüm ise Signature OLED R’nin kısmen açılmasına izin vererek, tam TV ekranı gerektirmeyen belirli görevlerin yönetimine olanak tanıyor. Bu modda kullanıcılar, diğer ev aletlerini uzaktan çalıştırmak için Saat, Çerçeve, Mood, Müzik ve Ev Kontrol Paneli gibi özellikler ve modlar arasından seçim yapabiliyor.

Kullanılmadığında bile görsel alan kaplayan diğer TV’lerin aksine, LG Signature OLED R daha fazla esneklik sunuyor. Sıfır Görünüm modunda OLED ekran tamamen kayboluyor ve herhangi bir iç mekana mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Sıfır Görünüm’de bile kullanıcılar, 4.2 kanallı, 100W önden ateşlemeli Dolby Atmos ses sisteminden yayılan müzik ve diğer ses içeriğinin keyfini çıkarabiliyorlar.

+ Adalar + Arnavutköy + Ataşehir + Avcılar + Bağcılar + Bahçelievler + Bakırköy + Başakşehir + Bayrampaşa + Beşiktaş + Beykoz + Beylikdüzü + Beyoğlu + Büyükçekmece + Çatalca + Çekmeköy + Esenler + Esenyurt + Eyüp + Fatih + Gaziosmanpaşa + Güngören + Kadıköy + Kağıthane + Kartal + Küçükçekmece + Maltepe + Pendik + Sancaktepe + Sarıyer + Şile + Silivri + Şişli + Sultanbeyli + Sultangazi + Tuzla + Ümraniye + Üsküdar + Zeytinburnu
Yorumlar


#İlk Yorumu Sen Yap!..
Kategoriler
Blog
Cloud

Dünyanın ilk kıvrılabilir ekranlı TV?si olan Signature OLED R?nin ön satıştaki stoklarının sınırlı olacağı belirtildi.

Copyright © 2018-2021 Cloud Eticaret. All rights reserved